Маршрут 301 «Білий Камінь»

ВЕЛОМАРШРУТ З МІСТА ЯРЕМЧЕ


Гора Пірс-Дора - скеля Білий Камінь
Довжина маршруту - 23 км
Найвища точка - 973 м
Набір висоти - 586 м
Час на велосипеді - 4 год.
 
    Справжній маршрут для екстремалів. Він покаже, хто є хто на велосипедному святі життя. Затяжні підйоми, глинисті спуски, елементи бек-кантрі та велоальпінізму, а якщо схочете - навіть справжнього скелювання. Все це чекає на сміливців, які вирішать на двох колесах підкорити гору Пірс-Дора та відвідати скелю Білий Камінь.
   Маршрут сходить з автотраси у присілку Дора, біля повороту до монастиря Св. Андрія. На гору краще виїжджати з боку Делятина. До нього можна дістатися автотрасою або альтернативною, спокійною дорогою через житлову зону попри залізницю (згідго з маркерами синього кольору).
   Не доїжджаючи до річки Перемиської, біля каплиці за вказівниками повертаємо ліворуч. Населений пункт позаду. Починаємо штурмувати гору. Покладаємося на вказівники, карту та спортивну інтуїцію. Слідом за підйомом очікує чимала траверсна ділянка, де дорога йде абсолютно рівно.
    Підкорення гори принесе чудові призи: прекрасні панорами, можливість скелелазіння (не забудьте прихопити підвіски та троси!) та карколомний трав'янисто-глинистий даунхіл назад у Дору з фінішем на місці старту. Ввечері не забудьте добре помити велосипед, поки глина не засохла!