Маршрут 306 «Багрівець»

ВЕЛОМАРШРУТ З МІСТА ЯРЕМЧЕ 


Вольєри - присілок Багрівець - база
відпочинку «Карпати» - водоспад Пробій
Довжина маршруту - б км.
Найвища точка - 705 м.
Набір висоти - 266 м.
Час на велосипеді - 1 год, ЗО хв.
Час пішки - 2 год. 30 хв.
 
    Від ринку м.Яремче, де є точка початку маршруту, слід їхати за дорогою вздовж залізниці, керуючись вказівниками. Через 500 м - велика галявина на березі річки, де облаштували джерело з лікувальною водою. Тут варто як слід перепочити, адже наступний кілометр шляху веде послідовно вгору. Приблизно за півкілометра -присілок Багрівець із чудовими карпатськими краєвидами. Ще через кілометр біля дороги буде невеличкий, але вкрай мальовничий водоспад.
    Після рівної ділянки траси знову доведеться їхати апхіл. Підйоми закінчуються аж через майже три кілометри від вольєрів чудовим оглядовим майданчиком на висоті 705 м над рівнем моря. Відтак промчимо на одному диханні карколомний даунхіл серпантином, який виводить до південного краю Яремче - бази відпочинку «Карпати». Але тут не рекомендуємо виїжджати на основну автодорогу - одразу гасли бетонного мосту згідно з вказівником повертаємо ліворуч і тихим путівцем у затінку дерев дістаємося до знаменитого  дерев'яної архітектури -ресторану «Гуцульщина». Заливаємо велосипеди на стоянці , обідаємо, відвідуємо сувенірний ринок, оглядаємо найвідоміший водоспад краю-Пробій.
  Для тих, хто не дуже любить  затяжні підйоми  грунтовими дорогами, цей маршрут краще долати у тоорсгпюму  напрямку. починаючи ресторану «Гуцульщина». Тоді набір висоти відбуватиметься  не дуже складним, але довгим асфальтом «серпантином», а вже на грунтових дорогах можна буде як слід розігнатися додолу!
  .