Маршрут 319 «Кривопільські полонини»

ВЕЛОМАРШРУТ З ВОРОХТИ

 
Ворохта - Кривопільський перевал –
полонини (на північ від траси)
Довжина маршруту - 37 км.
Час на велосипеді - 4 год.
 
   Спортивно-матрацний маршрут на Кривопільський перевал (висота над рівнем моря - 1013 м). Майже весь він збігається з асфальтованою автодорогою Ворохта - Верховина, на якій слабкий потік транспорту. Вона доволі безпечна та приємна для велосипеда. Шлях до перевалу - суцільний підйом. Спочатку він поступовий і непомітний, але на останніх кілометрах їдемо на передачі 1-2 або навіть 1-1. Нагорі дивимося на вказівники ліворуч. Останній ривок, і ми опиняємо-ся в точці призначення - на чудових полонинах із феноменальними панорамами. Тут ідеальне місце, аби погуляти лісом, пошукати гриби та ягоди або  навіть улаштувати пікнік із прихоплених зі собою   продуктів. Не бійтеся наїдатися досхочу - дорога  назад забере десь удвічі менше часу, педалі доведеться крутити зовсім не довго.
 
БАЙК-ПАРК «БУКОВЕЛЬ»
   2007 року гірськолижний курорт «Буковель» вирішив створити перший в Україні велопарк і негайно взявся втілювати задумане. Партнерами в цьому проекті стали досвідчені колеги з Канади (байк-парк Whistler) і Чехії (Sрісак), а технічним консультантом і проектувальником виступила канадська компанія Gravity Logic.
   У жовтні 2008-го закінчили дві з трьох базових трас, і на них відбулися перші в історії велосипедного «Буковелю» змагання. 2009 року велопарк «Буковель» увійшов до всесвітньої мережі велопарків Копа та відкрив свій перший повномасштабний сезон.
    Довідатися про роботу байк-парку можна за номером (093) 767-38-20 або на сайті www.bukovelbike.comОстаннє оновлення на Середа, 10 листопада 2010, 16:25