Туроператор «Екстрім Поінт»

Все розпочалось у 1994 році. Саме тоді був заснований туроператор Екстрім Поінт і ми розробили наші перші водні тури (рафтінг-тури, каноінг-тури в Івано-Франківській та Закарпатській області України).

Екстрім Поінт був створений завдяки наполегливій і цілеспрямованій праці нашої команди. Для цього необхідною була зміна існуючої системи, яка відкрила кордони Східної Європи і разом з тим нові можливості для обміну досвідом. Необхідними були також взаємна довіра і допомога, які стали основою формування наших цінностей.

Місцем розташування Екстрім Поінт був обраний перший в Яремче приватний пансіонат "Первоцвіт" родини Михайлюків, яка гостинно прийняла  угорського спортсмена, засновника Екстрім Поінт, людину, яка не бачить себе без водного спорту. Мрія угорського спортсмена почала здійснюватись у мальовничому куточку Карпат на березі р. Прут, а партнерські стосунки з родиною Михайлюків з кожним роком зміцнюються.

На сьогоднішній день Екстрім Поінт - команда професіоналів, яка забезпечить якісний активний відпочинок для любителів рафтінгу та каноінгу в Карпатах.

Україна 78500
Iвано-Франкiвська область
м. Яремче, вул. Свободи, 367а