«Кінна прогулянка»
Кінна прогулянка

Збір групи в м. Яремче
 
? Маршрут починається біля садиби Яремчанського лісництва. З мальовничої долини, де з'єднуються дві білопінні річечки Жонка і Багрівець, піднімається крута стежина, яка веде до вольєрного господарства. Повноправними господарями цього вододіння є сімейство оленя благородного. Це стрункі, граціозні, горді і красиві представники карпатської фауни. Природна популяція оленя благородного на Україні збереглася тільки в Карпатах. Зустріч з оленями дарує радість і дорослим, і дітворі. В природних умовах вік оленів досягає 12-15 років, в неволі можуть доживати до тридцяти. Велику зацікавленність у туристів викликають поселенці сусідньої території: кремезні кабани, що миролюбно виглядають з гущавини. Про життя і звички представників тваринного світу розповість екскурсовод або черговий працівник, який цілодобово слідкує за порядком на вольєрі. Ця містина приваблює багатьох відвідувачів, адже поруч знаходиться зона відпочинку “Жонка” з альтанками, навісами, мангалами.
? Далі, йдучи по гірській дорозі, потрапляємо на водоспад Жіночі сльози. Це порівняно невеличкий, але дуже мальовничий водоспад. Є облаштована зона відпочинку. Тут можна зробити зупинку на деякий час. Чудесні краєвиди, плескіт водоспаду, кришталева вода-студениця, п'янке, настояне на травах карпатське повітря. Ліс щедро почастує цілющею чорницею, брусницею, насипле повні долоні солодкої малини і прохолодної ожини.
? А зараз ми з вами зробимо прогулянку до водоспаду Пробій з дванадцятиметровим мостом над ним. По дорозі приверне вашу увагу височезний 28-метровий кам'яний залізничний міст. Його спорудили над річкою Прут. Він свого часу вважався самим видатним пам'ятником дорожної архітектури на усіх польських землях.
? Йдемо далі, і ось праворуч серед дерев можемо бачити незвичайної форми дерев'яну споруду. Це пам'ятка архітектури - ресторан “Гуцульщина”. Інтер'єри оформлені в гуцульському cтилі. Привітний персонал запропонує вам скуштувати традиційні смачні гуцульські страви. Знаходячись біля ресторану ви вже чуєте бурхливий плескіт водоспаду. Біля нього в будь яку пору року - скупчення туристів. Над водоспадом - чудовий пішохідний міст. Його було відреставровано і відкрито до святкування дня міста в липні 2009 року. Проходячи по цьому містку, ми потрапляємо на найбільший сувенірний ринок Яремчі. Це - Мекка народно-прикладного мистецтва. Тут представлені не окремі його види, а практично всі. З умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять писанки, різблені, інкрустовані й випалені дерев’яні вази, шкатулки, тарілі, ложки, діжки, різноманітний керамічний посуд, куманці, кахлі, скульптурки, вишиті й ткані сорочки, рушники, килими й верети, ліжники, вироби з бісеру, металу й шкіри...
  Виїзд до м. Яремче.
Ціна – 175 грн/чол.