Таксі Буковель

No results found.

Персональне авто для поїздки по території Яремчанщини і біля Буковелю.

Буковель – престижний гірськолижний курорт на Прикарпатті, який щорічно приймає тисячі туристів-співвітчизників та іноземців. І оскільки потяги з багатьох обласних центрів України прямують до станцій Татарів і Ворохта, які знаходиться за кілька десятків кілометрів від Буковелю, то актуально скористатись послугами таксі.

Перевагою замовлення послуги "Таксі Буковель" у нашій компанії є те, що ми довозимо гостей аж до їхніх готелів на Буковелі чи біля нього. Пропонується зустріч туристів у Ворохті чи Татарові з потягів, які прибувають з Києва, Харкова, Одеси та ін. Водій підлаштується під час прибуття поїзда і швидко довезе Вас та Ваших друзів чи сім'ю до місця призначення.

Компанія забезпечує таксі в Буковель, що відповідає потребам туристів. Перевезення здійснюється як на легкових авто, так і на мікроавтобусах. До прикладу, можна дістатись до точки відпочинку на:

  1. Мікроавтобусах "Renault Traffic" або "Opel Vivaro" з підвищеною комфортабельністю – для груп до 8 осіб. Якщо серед пасажирів є діти, то можна замовити дитяче автокрісло.
  2. Легкові автомобілі різних марок для однієї особи або групи до 4-х осіб. 

Залежно від відставні, встановлюється певний час подорожі, що вказано в таблиці.

Замовлення/Маршрут Татарів-Буковель
Відстань 17 км
Час в дорозі 25-30 хв
Як замовити Попередньо за телефоном
Можливий орієнтир Час прибуття потяга

 

Замовлення/Маршрут Ворохта-Буковель
Відстань 23 км
Час в дорозі ві 45 хв до 1 год
Як замовити Попередньо за телефоном
Можливий орієнтир Час прибуття потяга

Ціни на таксі Буковель

ВАЖЛИВО! Ціна на таксі в Буковель може змінюватися залежно від сезону, а також виду авто і кількості пасажирів. Тому просимо Вас уточнювати ціну за телефоном на той період, який потрібно саме Вам.

Замовляти таксі можна без передоплати. Найпопулярніший вид розрахунку – готівкою після прибуття на місце. Але при бажанні можна здійснити переказ на банківську карту, номер якої можна дізнатися у водія. 

Також у нас можна замовляти авто для радіальних поїздок в інші туристичні населені пункти, які знаходяться недалеко від Буковеля. Наприклад, Ви можете поїхати в Яремче на сувенірний ринок або подивитися диких тварин у вольєрному господарстві, відвідати колоритні музеї в Верховині, завітати на Женецький водоспад. При потребі допоможемо організувати повноцінну виїзну екскурсію в Карпати по цікавих місцях регіону. 

Або навпаки, – Ви проживаєте не в Буковелі, а в іншому місті чи селі поблизу, але запланували обов'язково покататися на його гірськолижних трасах. Тобі будемо раді доставити Вас туди й назад у домовлений час.

Чому варто замовити таксі в Буковель у нас?

Основні переваги звернення до нашої служби таксі наступні:

  • Наші водії – жителі цього регіону. Добре орієнтування в маршрутах та великий досвід водіння дозволяють їм доставляти клієнтів у місце призначення безпечно і швидко.
  • Комфортабельні автомобілі та мікроавтобуси, є куди покласти багаж середнього розміру.
  • Доставка під готель, не потрібно частину дороги іти пішки. 
  • Зручна оплата.
  • Є можливість замовити дитячі автокрісла, якщо заздалегідь повідомити вік і ріст дитини. 

Ми працюємо для туристів та мандрівників не лише в Буковелі, але й на всій території Яремчанщини. Допоможемо зробити Ваш відпочинок більш комфортним, а Ваші подорожі більш цікавими і насиченими. Телефонуйте щодня!

Фото Галерея