Прокат квадроциклів в Буковелі

Основні правила прокату квадроциклів в Буковелі від нашої служби:

 • Мін./макс. відстань маршруту – до 10 км.
 • Орієнтовний час – від 1 години.
 • Максимальна кількість пасажирів – 2 людини на одному квадроциклі.
 • Вікові обмеження – повнолітні й діти від 14 років у супроводі батьків.
 • Сезон (зима, літо, осінь, весна).

Катання на квадроциклах в Буковелі

Щоденна рутина виснажує душу й тіло. Щоб привести себе до ладу, потрібно кардинально змінювати навколишнє оточення, частіше подорожувати країною, спробувати щось нове і незвичне. Для шанувальників активного відпочинку ми пропонуємо катання на квадроциклах в Буковелі. Промчати по бездоріжжю до самої гірської вершини, керуючи сучасним залізним конем, – це мрія, яка легко стає реальністю.

Наша компанія пропонує прокат квадроциклів в Карпатах у будь-яку пору року.

Існує можливість оренди квадроциклів, коли туристи після невеликого інструктажу самі керують своїми квадроциклами, а гід показує необхідний напрямок. Вартість катання на 1 квадроциклі становить 900 грн за годину. Орієнтовний час в дорозі залежить від маршруту, а також від Ваших власни побажань – скільки часу Ви хочете кататися. 

Маршрут

Час

Ціна, грн.
На гору Русанівка від 1 год 900 грн.
На гору Ягідна від 2 год 1800 грн.
На гору Стришора від 2 год 1800 грн.

* У таблиці вказано орієнтовний час в дорозі, оскільки гори мають різну віддаленість від пункту виїзду.

За додаткову плату також здійснюються поїздки бездоріжжям по визначених маршрутах з професійним гідом-водієм. Наші квадроцикли якісні і здатні подолати будь-які перешкоди, за лічені хвилини піднятись вгору й на швидкості спуститись у долину. Всі, хто не може жити без екстриму, відчуття азарту і прагнуть незабутніх вражень, вибирають катання на квадроциклах в Карпатах.

Квадроцикли для катання в Карпатах - обирайте найкращих!

Наша компанія пропонує прокат квадроциклів з Микуличина для катання в Карпатах від відомого бренду Мото-всюдихід БАГІ Yamaha Viking (2-місний).

Ціна катання на квадроциклах у Карпатах досить прийнятна й залежать від вибраного маршруту та тривалості.

Маршрути можуть бути різними, їх обираєтє ви. Найцікавішим є тур у супроводі гіда-інструктора, який включає виїзд на полонину Стришора.

Як взяти на прокат квадроцикл в Микуличині для катання в Буковелі в 2021?

Взяти на прокат квадроцикл в Микуличині просто. Для початку необхідно звернутись до організаторів відпочинку за телефоном +38 067 344 70 26, вказати бажану дату катання та кількість дорослих і дітей.

Коли послуга замовлена на конкретну дату, можна вирушати до пункту призначення, щоб покататись на квадроциклах в Карпатах.

Слід врахувати, що:

 • розрахунок за послугу здійснюється готівкою перед виїздом або передоплатою на банківську картку;
 • вартість катання залежить від довжини маршруту та витраченого часу;
 • для подорожі у горах необхідно підготувати зручний одяг та комфортне взуття (якщо катання після дощу - не рекомендуємо біле взуття та одяг);
 • для самостійного катання на квадроциклі в Карпатах треба бути повнолітнім, діти віком від 14 років можуть подорожувати лише у супроводі дорослих.

Виїзд на екскурсію розпочинається в с. Микуличин, де на туристів чекають квадроцикли. Гостям необхідно самостійно дістатись до певної точки, звідки починається катання. Для зручності клієнтів ми пропонуємо трансфер з курорту Буковель. Маршрути можуть бути різної тривалості, все залежить від того, як хочуть гості. Один із маршрутів – виїзд на полонину Стришора довжиною до 10 км. За бажанням відпочиваючих можна кататись у лісі. Катання на квадроциклах відбувається на ділянках середньої складності, у супроводі гіда, який показує маршрут. Час подорожі клієнти визначають самостійно. Видаємо захисне екіпірування – каски.

Відео-відгук про катання на наших квадроциклах в Карпатах

Наші переваги

 • У нас нові та комфортабельні квадроцикли, які здатні здолати будь-які перешкоди.
 • Наші гіди справжні професіонали, знають безліч цікавих маршрутів і туристичних родзинок.
 • Завжди швидко та вчасно доставляємо клієнтів до пункту призначення.
 • Наші послуги легко оплачувати готівкою або на картковий рахунок.
 • Ми маємо великий досвід організації активного відпочинку та екскурсій. Нашими послугами скористались сотні туристів.
 • Маємо досить приємні демократичні ціни.

Звернувшись до нашої компанії, ви гарантовано отримаєте безліч незабутніх вражень від катання на квадроциклах в Карпатах, Буковелі.

Фото Галерея