Трансфер Ясіня, Драгобрат - Буковель

No results found.

Драгобрат – один з кращих гірськолижних курортів України. Найближчим населеним пунктом до нього є селище Ясіня, саме тому трансфер Івано-Франківськ - Ясіня – це дуже популярна послуга.

Багато туристів, які приїхали на Буковель, звісно, бажають відвідати і відомий курорт Драгобрат. Але прямих автобусних рейсів за цим маршрутом немає. Єдиний вихід – їхати в Яремче, а звідти вже на Драгобрат. Це довго і непрактично, тому гості віддають перевагу приватному таксі – поїздка виходить швидкою і дуже зручною. 

Наша компанія спеціалізується на професійних пасажирських перевезеннях, у тому числі ми пропонуємо послугу доставки у Карпати та назад.

Відстань за маршрутом Івано-Франківськ - Ясіня становить близько 104 км, подорож триває приблизно 2 год. Відстань від Буковеля до Ясіня – усього 23 км, подорож триває 36 хв.

Транспорт та вартість поїздки

До послуг наших клієнтів ми пропонуємо різні види транспорту:

  • Легкові автомобілі різних марок по 4 місця кожний: Renault, Opel, Mersedes та ін.
  • Мікроавтобус Opel Vivaro, розрахований на 8 місць;
  • Мікроавтобус Renault Trafic на 8 місць;
  • Мікроавтобус Mersedes-Benz Sprinter місткістю 18 місць;
  • Автобус Neoplan на 55 місць.

Ціна на трансфер Івано-Франківськ - Драгобратвизначається індивідуально залежно від відстані пересування та обраного авто. У разі групового замовлення вартість завжди буде нижчою, ніж при індивідуальному перевезенні.

Наші менеджери працюють 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00. Усі нюанси ви завжди можете уточнити особисто.
 

Івано-Франківськ або Буковель - Ясіня, Драгобрат

Ясіня, Драгобрат - Буковель або Івано-Франківськ

Авто

Ціна

Mersedes-Benz Sprinter, 18 місць

2500 грн замовлення на трансфер групи

Mersedes-Benz Sprinter, 18 місць

200 грн з особи за підсадку

Renault Trafic (мікроавтобус Рено Трафік), 8 місць

1500 грн за бус

Opel Vivaro (мікроавтобус Опель Віваро), 8 місць

1500 грн (вартість ділиться на кількість пасажирів)

Автобус Neoplan (Неоплан), 55 місць

6500 грн

Легкове авто (різні марки), 4 місця

1300 грн

Переваги трансферу в нашій компанії

  1. Досвід та довіра. Наша компанія займається трансферами вже більше 10 років, це свідчить про великий досвід і професіоналізм. Жоден клієнт не залишився незадоволеним, бо ми цінуємо свою репутацію і завжди викладаємося на всі 100%.
  2. Вибір. У нашому автопарку великий вибір сучасних легкових автомобілів, комфортні імпортні мікроавтобуси та автобуси, тому кожен турист чи група мандрівників підбере для себе найкращий варіант. 
  3. Безпека. Усі наші водії мають багаторічний досвід перевезення пасажирів, досконало знають особливості гірського ландшафту, тому з упевненістю доставлять вас у місце відпочинку в повній безпеці. 
  4. Відповідальність. О котрій би не прибував ваш потяг, наш водій уже вас чекатиме. Ми лише заздалегідь обговорюємо час і місце зустрічі, на вокзалі або в готелі.
  5. Додаткові послуги. Вигідне співробітництво з екскурсоводами, музеями та завідувачами інших пам'ятних місць дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам пізнавальні тури й цікаві види дозвілля.

Умови оплати та перевезення

Ціна на трансфер Івано-Франківськ - Ясінязалежить від певних чинників: виду обраного транспорту, вартості пального з розрахунком відстані між пунктами, кількості пасажирів. 

Вартість перевезення рахується 12 грн за 1 км.

Загальну вартість поїздки озвучує менеджер після уточнення всіх деталей замовлення. Передоплата на цьому маршруті не потрібна. Оплатити послугу наші клієнти можуть зручним для себе способом: або готівкою, або безготівково на картку чи банківський рахунок.

Обираючи нашу компанію, незалежно від виду автомобіля, можете бути певними – вас зустріне сучасне, найкомфортніше, чисте й доглянуте авто. Ми строго слідкуємо за технічним станом транспорту, тому ви можете не хвилюватися навіть за найдовшу дорогу – наш водій довезе без небажаних пригод і якомога швидко. Взимку вас обігріватиме якісна автомобільна пічка, влітку, якщо побажаєте, приїде авто з кондиціонером. 

Якщо ви плануєте подорож з дітьми, просимо вас повідомляти про це нашого менеджера під час оформлення замовлення. Також вкажіть кількість дійтей, їх вік та ріст. Для забезпечення комфорту і повної безпеки до вас приїде машина зі спеціальними дитячими кріслами. 

З нашою компанією трансфер Івано-Франківськ - Драгобрат буде максимально зручним і вигідним. Ми працюємо для туристів, які цінують комфорт і свій час!

Фото Галерея