Трансфер Івано-Франківськ - Яремче

Відстань - 59 км
Час на дорогу - 1 год 10 хв
Стан дороги - Задовільна
No results found.

Наші автобуси для трансферу Івано-Франківськ-ЯремчеЗахідна Україна – популярний туристичний напрямок. У Яремче клімат м’якіший, ніж в інших регіонах країни. Ця місцевість славиться гарною екологією. Вона привертає увагу туристів хвойними і буковими лісами, гірськими ландшафтами, джерелами мінеральної води. Місцеві гірськолижні курорти роблять Карпати кращим місцем для активного відпочинку. Саме тому таксі Івано-Франківськ - Яремче є дуже затребуваною послугою.

Відстань за маршрутом становить близько 58 км.

Трансфер Івано-Франківськ — Яремче триває приблизно 1 год. 07 хв.

Ціна на трансфер Івано-Франківськ-Яремче

Поїздка до Яремче та в зворотному напрямку можлива на таких видах транспорту:

  • Автобус Neoplan, розрахований на 55 пасажирських місць;
  • Мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter на 18 місць;
  • Мікроавтобус Opel Vivaro на 8 місць;
  • Мікроавтобус Renault Trafic на 8 місць;
  • Легкові автомобілі різних марок на 4 місця кожний: Mercedes, Opel, Renault та ін.

Ціна на трансфер Івано-Франківськ — Яремче залежить від обраного виду транспорту та конкретної відстані маршруту. При груповому замовленні обговорюється фіксована ціна зі знижкою. 

Ми приймаємо замовлення з 8:00 до 20:00. Працюємо без вихідних, 7 днів на тиждень.
 

Івано-Франківськ - Яремче Яремче - Івано-Франківськ

Авто

Ціна*

Mercedes-Benz Sprinter, 18 місць

2000 грн замовлення на трансфер групи*

Mercedes-Benz Sprinter, 18 місць

150 грн з особи за підсадку, трансфер можливий від 10 осіб*

Renault Trafic (мікроавтобус Рено Трафік), 8 місць

950 грн за бус*

Opel Vivaro (мікроавтобус Опель Віваро), 8 місць

950 грн (вартість ділиться на кількість пасажирів)*

Автобус Neoplan (Неоплан), 55 місць

4500 грн*

Легкове авто (різні марки), 4 місця

900 грн*

*ВАЖЛИВО! Вартість трансферу залежить від ситуації з пальним та його вартості, тому ціни завжди уточнюйте за вказаними на сайті номерами телефонів! 

Переваги трансферу Івано-Франківськ-Яремче в нашій компанії

  1. Великий досвід. У сфері пасажирських перевезень наша компанія працює більше 10 років, протягом яких виконала вже понад 2000 замовлень. Ми піклуємося про свою репутацію та цінуємо кожного клієнта.

  2. Абсолютна безпека та відповідальність. Кожен наш водій має великий стаж водіння та досконало знає особливості ландшафту на всіх маршрутах. Ми гарантуємо безпечну поїздку, ввічливе ставлення, а також абсолютну пунктуальність. Водій зустріне в необхідний час у потрібному місці, підлаштується під розклад руху поїзда, автобуса або літака, приїде до готелю або на домашню адресу.

  3. Вибір авто. Наш автопарк складається із сучасних мікроавтобусів і автобусів, комфортних легкових автомобілів бізнес та еліт-класу. Завдяки достатній кількості транспорту ми можемо організувати як індивідуальні перевезення, так і численні групові.

  4. Вартість. У нас доступні ціни на трансфер. Постійним клієнтам та групам ми надаємо знижки. 

  5. Додаткові послуги. За багато років праці ми налаштували співробітництво з професійними гідами і представниками пам'яток, тому залюбки допомагаємо туристам цікаво проводити дозвілля.

Умови оплати та перевезення

На вартість трансферу впливають наступні чинники: вид обраного транспорту, кількість одночасно подорожуючих людей, конкретна відстань від одного міста до вказаної адреси з урахуванням вартості пального. 

Вартість трансферу рахується 20 грн за 1 км.

Кінцева ціна озвучується менеджером після уточнення всіх нюансів. Замовлення можна зробити через форму на сайті або за телефоном. Передоплата на цьому маршруті не потрібна. Розрахунок робиться по факту наданих послуг. 

Для зручності наших клієнтів ми приймаємо оплату будь-якими способами: на картку, банківський рахунок або готівкою. 

Незалежно від обраного авто, ви можете бути впевненими: до вас приїде сучасна, доглянута, чиста машина. Ми розуміємо, що ніхто не хоче в дорозі зіткнутися з непередбаченими труднощами, тому суворо слідкуємо за технічним станом транспорту, аби ніщо не перешкодило вашій комфортній та безпечній подорожі. Влітку ми пропонуємо авто, оснащені кондиціонерами, взимку всі машини та автобуси опалюються обігрівачами, аби за будь-яких погодних умов було зручно.

Для безпеки дітей у компанії обов’язково є сучасні дитячі автокрісла. Лише повідомте менеджеру кількість, ріст та вік дітей, які подорожуватимуть з вами. 

З нашою компанією трансфер Івано-Франківськ - Яремче завжди буде швидким, зручним і вигідним. Переконайтеся самі!

Фото Галерея